Projekt

  • Projekt Villa Kalvária vznikol s cieľom vytvoriť luxusné, ale zároveň cenovo dostupné bývanie v príjemnom prostredí prírody v prominentnej časti Kalvária v mestskej časti Košice-Sever.

  • Mimoriadne komfortné bývanie v bytovom dome je porovnateľné s bývaním vo vlastnom rodinnom dome. Unikátny bytový dom Villa Kalvária ponúka 12 nadštandardných bytových jednotiek v uzavretom areáli.

  • Villa Kalvária je miesto, kde čas strávený v interiéri rovnako aj v exteriéri bude pre Vás a Vašu rodinu i priateľov každodenným zážitkom.

Bývať v prírode a zároveň v širšom centre mesta, bývať luxusne a zároveň za prijateľnú cenu, bývať v bytovom dome a zároveň v malej komunite susedov?

Je to naozaj možné – pridajte sa k nám!


ENERGETICKÉ HODNOTENIE A1 BYTOVÉHO DOMU ViLLA Kalvária - prvý pasívny bytový dom v Košiciach.

Radi by sme vás informovali, že v procese kolaudačného rozhodnutia sme ako prvá budova v oblasti rezidenčného bývania získali najvyššie energetické hodnotenie triedy A1.

Sme radi, že náš koncept energetickej nezávislosti sa nám pre vás podarilo dosiahnuť.


Vypočujte si zvuk Vášho nového domova

Brožúra na stiahnutie vo formáte pdf


Napísali o nás


Košice:dnes

Zjednodušte si sťahovanie do novostavby

Nové bývanie ešte nikdy nebolo bližšie k vám. Naplánujte si svoj domov do posledných detailov ešte pred nasťahovaním.

Túžite po dome, ktorý si s rodinou naplánujete do posledných detailov? Nakoniec sa však zmiernite s tým, že sa z rôznych dôvodov nasťahujete do bytovky. V tej vás ale čaká množstvo  výdavkov, aby ste sa čo i len priblížili domovu podľa vaších snov. Tomu je koniec.  

Prečítať celý článok

Calameo2

Do unikátneho bytového domu sa už čoskoro nasťahujú prví majitelia bytov.
Prvý projekt spoločnosti PASEO Development, Villa Kalvária, sa blíži do veľkého finále. V priebehu júla 2016 má byť kolaudácia.

Prečítať celý článok

Calameo

Minulú sobotu 2. apríla bolo v inak tichej lokalite košickej kalvárie rušnejšie než obvykle. Viac než stovka záujemcov prichádzala na Starú spišskú cestu, aby si tam pozrela novovybudovaný štvorpodlažný bytový dom s poetickým názvom Villa Kalvária. Využili ponuku spoločnosti PASEO Development, aby sa na vlastné oči presvedčili, že aj v Košiciach sa dá bývať jedinečne, luxusne a pritom cenovo dostupne.

Prečítať celý článok

Family

V dnešnom čase kedy sa kladie dôraz na energetickú nenáročnosť budov sa vo veľkej miere pozabúda na hygienickú výmenu vzduchu. Preto spoločnosť NIBE najväčší výrobca tepelnej techniky v Škandinávii s dôrazom na kvalitu života obývateľstva už dlhé roky distribuje špičkové ventilačné tepelné čerpadlá. ...

Prečítať celý článok

Trendy

V prominentnej lokalite Kalvárie v mestskej časti Košice-Sever vyrastie do konca roka unikátny bytový komplex. Jeho maximálnu účelnosť a inovatívnosť umocňuje aj dôraz na ekológiu a nízku energetickú náročnosť. Villa Kalvária je miesto, kde čas strávený v interiéri aj v exteriéri bude pre vás, vašu rodinu a priateľov každodenným zážitkom.

Prečítať celý článok

Reality

V mestskej časti Košice – Sever vzniká prestavbou bývalej výmenníkovej stanice na Starej spišskej ceste štvorpodlažná bytovka s 12 nadštandardnými bytmi, saunou a vínnou pivnicou v uzavretom areáli. Budova je naprojektovaná ako nízkoenergetická s využitím fotovoltaiky, tepelných čerpadiel a rekuperácie.

Prečítať celý článok

Generálny dodávateľ stavby
Stavební partneri
http://www.nibe.sk/sk
http://www.thermotech.sk/
http://www.ekolor.sk/
https://www.domotron.com/sk
http://www.sklepy-raxi.cz/
https://www.ingema.sk/
http://www.dankuchen-kuchyne.sk/
Ostatní stavební partneri
http://www.dol.sk/
http://www.revco.sk/
http://www.aqualive.sk/
http://www.cajkaclean.sk/
http://www.dasved.eu/
http://www.staviplast.ozm.sk/kontakt/
http://vsetkoprevasdom.sk/tinea/
http://www.paldoor.sk/
Obchodní partneri
http://www.tatrabanka.sk/
http://www.zlatestranky.sk/firmy/Ro%C5%BE%C5%88ava/H1769504/Kontra+Pavol+JUDr./
Mediálni partneri
http://www.kosicednes.sk/
https://vizualizacky.com/
http://www.webex.sk/